Teleinformatyczne i radiokomunikacja

fotolia_27189394_xs

 

Pierwszymi usługami firmy NORTHERN były usługi w zakresie telekomunikacji. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia zarówno w obsłudze infrastruktury okablowania jak i central telefonicznych. Projektujemy i montujemy centrale telefoniczne wpełnym zakresie , przygotowujemy ich oprogramowanie a także oferujemy opiekę serwisową.

Firma Northern jest autoryzowanym instalatorem polskich producentów central jak PLATAN i SLICAN, ponadto od początku działalności montujemy i serwisujemy centrale innych firm, specjalizując się zwłaszcza w produktach firmy PANASONIC.

 

Ponadto skupiając się na uzupełnieniu oferty usług proponowanych przez NORTHERN sp. z o.o. do naszego asortymentu wprowadziliśmy urządzenia radiokomunikacyjne marek MOTOROLA oraz KENWOOD. Ponadto, pragniemy Państwa poinformować, że jako jedyna firma w Raciborzu i jego okolicach dysponujemy urządzeniami programującymi radiostacje różnych firm oraz specjalistyczną aparaturę pomiarową, dzięki czemu, oprócz zakupu nowych urządzeń w niezwykle przystępnych cenach, możemy Państwu zaproponować serwisowanie już posiadanych radiotelefonów.

Z sieciami teleinformatycznymi radzimy sobie równie dobrze, mamy doświadczenie w podłączaniu obiektów na których wykorzystaliśmy setki kilometrów kabli i dziesiątki tysięcy gniazdek.

 

 

 

Współpracujemy z firmami:
Odwiedź nas też na:
  • www.safelab.pl
    systemy powiadamiana ludności Wejdź »
  • www.cnc3d.eu
    usługi cięcia CNC Wejdź »
Raport pracy ochrony:
Ostatnia zmianaSumarycznie od 01.07.2000
Sprawdzone obiekty:238Sprawdzone obiekty:842 528
Przejechane km:252Przejechane km:747 051
Interwencje:1Interwencje:1 082
Fałszywe alarmyFałszywe alarmy
systemy Northern1systemy Northern1 032
systemy innych firm3systemy innych firm12 580