Pozostałe nasze usługi

 

Przedstawiamy Państwu zakres pozostałych usług jakie świadczymy.

 

 

CNC3D - usługi CNC

Dzięki posiadanemu parkowi maszyn CNC, nasza firma jest w stanie wyciąć (wyfrezować) dla Państwa dowolny kształt w materiałach takich jak:

 • METALE
 • DREWNO
 • TWORZYWO SZTUCZNE
 • TEKTURA
 • LAMINAT
        

Systemy powiadamiania i rozgłaszania

Firma NORTHERN rozszerzyła ofertę o projektowanie, montaż i serwis zintegrowanych systemów wczesnego powiadamiania oraz ostrzegania ludności, wykorzystywanych przez Straż Pożarną, Obronę Cywilną oraz zakłady i przedsiębiorstwa. Dodatkową zaletą dźwiękowych systemów ostrzegania i alarmowania jest możliwość używania syren elektronicznych do imitowania dźwięku dzwonów, kurantów itp.

Radiokomunikacja

Skupiając się na uzupełnieniu oferty zabezpieczeń proponowanych przez NORTHERN sp. z o.o. do naszego asortymentu wprowadziliśmy urządzenia radiokomunikacyjne marek MOTOROLA oraz KENWOOD. Ponadto, pragniemy Państwa poinformować, że jako jedyna firma w Raciborzu i jego okolicach dysponujemy urządzeniami programującymi radiostacje wspomnianych firm, dzięki czemu, oprócz zakupu nowych urządzeń w niezwykle przystępnych cenach, możemy Państwu zaproponować serwisowanie już posiadanych radiotelefonów.

Szlabany

Firma NORTHERN sp. z o.o. specjalizuje się także w wykonywaniu szlabanów przeznaczonych do intensywnego użytkowania. Dotychczasowe doświadczenie, zdobyte między innymi przy montażu szlabanów dla urzędów, parkingów, zakładów pracy oraz składowisk i magazynów, pozwala nam polecić się Państwu do rozwiązania problemów z zatłoczonymi parkingami, nieuregulowanym ruchem, a także serwisowaniem szlabanów już u Państwa pracujących. Na uwagę zasługuje fakt, iż szlabany (oraz napędy do bram) posiadamy w ciągłej sprzedaży (dostępne od ręki) w naszej Hurtowni Specjalistycznej w Raciborzu przy ul Złotej 1. Serdecznie zapraszamy:)

Centrale telefoniczne

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem cenionej na rynku polskim firmy Platan, montujemy i serwisujemy centrale telefoniczne różnego typu: zarówno do obsługi intensywnego ruchu telefonicznego w dużych firmach, hotelach i instytucjach jak i dostosowanych do potrzeb mikrofirm, niewielkich oddziałów, punktów usługowych, a także domów jedno- i wielorodzinnych.

Profesjonalne systemy nagłaśniające

Od 2005r. firma Northern montuje profesjonalne systemy nagłaśniające w instytucjach publicznych, obiektach sportowych oraz obiektach użytku publicznego.

Profesjonalne systemy nagłaśniające

Od 2005r. firma Northern montuje profesjonalne systemy nagłaśniające w instytucjach publicznych, obiektach sportowych oraz obiektach użytku publicznego.
Współpracujemy z firmami:
Odwiedź nas też na:
 • www.safelab.pl
  systemy powiadamiana ludności Wejdź »
 • www.cnc3d.eu
  usługi cięcia CNC Wejdź »
Raport pracy ochrony:
Ostatnia zmianaSumarycznie od 01.07.2000
Sprawdzone obiekty:238Sprawdzone obiekty:842 528
Przejechane km:252Przejechane km:747 051
Interwencje:1Interwencje:1 082
Fałszywe alarmyFałszywe alarmy
systemy Northern1systemy Northern1 032
systemy innych firm3systemy innych firm12 580