Systemy alarmowe i przeciwpożarowe

Firma NORTHERN projektuje, wykonuje, konserwuje i naprawia systemy alarmowe od 1992 roku. Naszym klientom oferujemy dopracowane i sprawdzone rozwiązania, odpowiadające indywidualnym potrzebom każdego klienta.

systemy_alarmowe

Wszystkie systemy alarmowe wykonywane przez NORTHERN objęte są conajmniej dwuletnią gwarancją serwisu (w większości przypadków gwarancja wynosi 3 lata) działającego przez 24 godziny w każdy z 365 dni roku. Systemy alarmowe wykonujemy wyłącznie w oparciu o sprawdzone elementy takich firm jak: DSC, GE, SATEL.

Wykonywane przez NORTHERN systemy cechują się przemyślanym projektem, opartym o analizę potrzeb klienta, oraz starannym i rzetelnym wykonaniem z dużym naciskiem na estetykę i ergonomię systemu. Nasi pracownicy stale się kształcą, doskonalą i zdobywają nowe umiejętności.


Od początku istnienia, czyli od 1991 r., firma NORTHERN miała jeden cel: rozwiązać problem klienta wydając rozsądnie jego pieniądze. Gdy projektujemy lub wykonujemy system pierwszym celem nie jest zysk uzyskiwany z transakcji, lecz rozpoznanie i rozwiązanie problemu klienta.

Żaden Klient nie zapłacił i nigdy nie zaplaci za nasze pomyłki - nie eksperymentujemy za Państwa pieniądze lecz za swoje. Nie chcemy być za wszelką cenę najtańsi - chcemy wykonać usługę najlepiej jak można w możliwościach finansowych Klienta.

Czasami jednak zdarzają się problemy (na szczęście bardzo rzadko: od początku istnienia firmy były 3 takie sytuacje), gdzie pomyliliśmy się w wyborze sprzętu, który nie był tak niezawodny jak miał być... W takich przypadkach nie unikamy kontaktu z Klientem, lecz rozwiązujemy problem na swój koszt - nawet przez wymianę całego systemu (raz po okresie gwarancyjnym). Wychodzimy z założenia, że skoro nasi Klienci wynajęli firmę specjalistyczną, to nie mogą płacić za nasze pomyłki.

W NORTHERN nigdy nie było i nie będzie sytuacji, w której oferuje się Klientowi drogi sprzęt, a gdy już jest zlecenie, podmienia się go bez wiedzy Klienta na najtańszy. Nasze oferty zawsze szczegółowo określają nazwę i parametry proponowanego sprzętu, tak więc każdy z Klientów ma możliwość weryfikacji ceny rynkowej.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Jesteśmy w stanie szybko przygotować ofertę cenową dostosowaną do Państwa oczekiwań. O zadowoleniu klientów z naszych instalacji świadczą referencje wystawione przez naszych klientów.

 

systemy_przeciwpoarowe

Firma NORTHERN projektuje, wykonuje, konserwuje i naprawia systemy przeciwpożarowe od 1998 roku. Naszym klientom oferujemy dopracowane i sprawdzone rozwiązania odpowiadające ich indywidualnym potrzebom.

Wszystkie systemy przeciwpożarowe wykonywane przez NORTHERN objętę są conajmniej dwuletnią gwarancją serwisu (w większości przypadków gwarancja wynosi 3 lata)  działającego przez 24 godziny w każdy z 365 dni roku. Systemy przeciwpożarowe wykonujemy wyłącznie w oparciu o sprawdzone elementy takich firm jak: GE, POLON. Dysponujemy wykształconą w tym zakresie kadrą, w skład której wchodzą projektanci systemów przeciwpożarowych oraz inżynierowie bezpieczeństwa pożarowego.

Przykładowe projekty systemów przeciwpożarowych:

 fikcyjny_projekt_na_strone_piwnica-p

fikcyjny_projekt_na_strone_parter-p

 fikcyjny_projekt_na_strone-p

 

Współpracujemy z firmami:
Odwiedź nas też na:
  • www.safelab.pl
    systemy powiadamiana ludności Wejdź »
  • www.cnc3d.eu
    usługi cięcia CNC Wejdź »
Raport pracy ochrony:
Ostatnia zmianaSumarycznie od 01.07.2000
Sprawdzone obiekty:238Sprawdzone obiekty:842 528
Przejechane km:252Przejechane km:747 051
Interwencje:1Interwencje:1 082
Fałszywe alarmyFałszywe alarmy
systemy Northern1systemy Northern1 032
systemy innych firm3systemy innych firm12 580